iSchool je soukromá britská mateřská a základní škola působící v Olomouci

Nastal čas rozloučit se s některými z našich úžasných učitelů.

Paní učitelka Elaine

Plány na příští rok: Stěhuji se zpět do Hanoje, kde budu pracovat na tamní mezinárodní škole. Těším se, že znovu potkám své staré přátele, ale současně mi bude chybět ISO, zdejší skvělí učitelé i děti! Určitě mi ale nebude chybět česká zima. :)

Oblíbené vzpomínky na ISO:

Jako krásná vzpomínka na časy strávené v ISO se mi jeví Den svatého Patrika. Bylo úžasné vidět, jak děti z celého světa slaví irský svátek a učí se o irské kultuře, včetně hudby, tance a sportu. Úsilí, které děti a učitelé vložili do svých kostýmů, se vyplatilo a myslím, že si všichni tento den užili.

Oblíbená vzpomínka spojená s konkrétní třídou: Během celého roku se událo tolik skvělých okamžiků! Já osobně jsem si užívala především výuku angličtiny jako druhého jazyka ve třídě Y2/3, kde jsem měla možnost sledovat úžasný vývoj svých žáků. Děti jsou si v angličtině mnohem sebejistější a je pro mě odměnou sledovat, jak plynule komunikují se svými přáteli a učiteli. Jsem si jistá, že v dalším roce bude jejich angličtina dále vzkvétat. Také jsem si patřičně užila exkurzi se třídou Y7/8 v rámci Výuky k občanství, kdy jsme vše, co jsme se naučili o komunitě, přenesli do praxe výzkumem mezi místními občany v centru města. Bylo mi potěšením vidět, jak žáci sebejistě komunikují se členy komunity.

Slovo na rozloučenou: 'Slán go fóill'... Tohle není sbohem, ale brzy na shledanou! Děkuji za krásný rok v International School Olomouc. :)

 

Paní učitelka Lucy

Plány na příští rok: Beru si volno a budu cestovat Jižní Amerikou a evropskými středomořskými státy. Chtěla bych se potkat s mnoha lidmi. Je toho tolik k vidění a objevování.

Oblíbené vzpomínky na ISO: Nejlepší část mého pobytu v Olomouci za dva roky? Nemám asi žádnou úplně oblíbenou vzpomínku. Snažím se tomuto označení v současnosti vyhýbat. Jako vždy ale pro mě děti září nade vše, jako první a nejdůležitější.
 

Slovo na rozloučenou: Loučení je (nebo není?) takový sladký zármutek. Je to zkrátka rozloučení na jedné z našich mnoha cest.

 

Pan učitel Csaba

Plány na příští rok: Příští rok budu učit na americké škole v Německu.

Oblíbené vzpomínky na ISO: Velmi jsem si užíval velké akce jako Vánoční představení, Halloween, Sportovní den; nicméně, Sportovní den měl pro mě zvláštní kouzlo, a to zejména kvůli komunitě, která se na hřišti sešla - učitelé, brněnská škola, rodiče a žáci.

Oblíbená vzpomínka spojená s konkrétní třídou: Páni, kde začít.... Pro mě jsou to pravděpodobně výjimečné vzpomínky na přípravy na Vánoční představení s Y7/8. Nevěděl jsem, že mám ve třídě tolik skvělých herců! Bylo to super.

Slovo na rozloučenou: Chtěl bych poděkovat všem žákům, rodičům a kolegům, které jsem v tomto školním roce poznal, za společně strávený čas. Děkuji.

 

Pan učitel Daniel

Plány na příští rok: Příští rok pojedu do Vietnamu, do Hanoje, kde budu učit Y4 v Singapurské mezinárodní škole.

Oblíbené vzpomínky na ISO: Bavilo mě pracovat na žákovském parlamentu. Jsem si jistý, že žáci mnohé ve škole změnili. V průběhu roku organizovali události, nechali před školu umístit lavičky a koše a co je nejdůležitější - fungovali jako hlas ostatních žáků. Bylo také velmi hezké pracovat v kolektivu, jaký má ISO. Naučil jsem se za poslední rok mnoho věcí a vždy na něj budu příjemně vzpomínat.

Oblíbená vzpomínka spojená s konkrétní třídou: Líbila se mi exkurze na poštu, kdy jsme poslali vánoční přání dětem do Vietnamu. Také jsme se bavili na výletě do Prahy, kde jsme hráli galský fotbal. Celkově jsem si užíval, jak se děti za celý rok rozvíjely. Získaly nové zájmy, některé vylezly ze své ulity a některé udělaly obrovský pokrok.

Slovo na rozloučenou: Pokud někdy budete v Dublinu (nebo v Hanoji), ozvěte se!

Proč přihlásit své dítě do iSchool?

Získá perfektní znalost anglického jazyka.

Vyroste z něj světoobčan se širokým rozhledem i mimo lokální témata.

V iSchool klademe důraz na rozvoj osobnosti.

Rozvíjíme dovednosti dětí, nejen memorování.

Máme individuální přístup a schopnost motivovat ke zlepšování.

Vaše dítě se bude do školy konečně těšit.

Filosofie školy

Nekupujete si úspěch, platíte za to, že škola důrazně sleduje cíl dobře vzdělat vaše děti a dokáže je motivovat k vyššímu výkonu.

Nejsme výběrová škola. Věříme, že každý může být úspěšný.