iSchool je soukromá britská mateřská a základní škola působící v Olomouci

Vítejte v International School Olomouc (iSchool). Britskou mezinárodní školu Olomouc jsme společně založili v roce 2007 po našem návratu ze zahraničí.

Markéta Pospíšilová
Petr Pospíšil

Účelem bylo nabídnout občanům Olomouce úplně nový typ školy, který bude vycházet z britského mezinárodního modelu vzdělávání. Přes svá jednotlivá specifika se totiž britské školy ve světě vždy vyznačují důrazem na vysokou kvalitu výuky, individuální přístup k dětem i rodičům a technologicky velmi rozvinutým prostředím. Stěžejním je pak rozvoj především praktických dovedností a v neposlední řadě i propracovaný program pro sociální a osobnostní rozvoj každého dítěte.

Velmi nás těší, že veškeré výše uvedené aspekty se nám daří dobře rozvíjet společně s týmem českých a zahraničních učitelů, pro které je každodenní práce spíše posláním. Rozvoj britské školy v Olomouci by však nebyl možný bez rodičů, kteří vnímají otevřenost světu jako jeden ze základních předpokladů úspěchu.

V iSchool děláme vše proto, aby zde byla atmosféra otevřená, produktivní a kreativní zároveň. Současně však dbáme na řád a pravidla, která nám zajišťují bezpečné a podnětné prostředí, kde je hlavním a jediným cílem dobře připravit děti a žáky na kvalitní život v neustále se měnícím světě.

Troufáme si říci, že iSchool je více něž škola. Podle zpětné vazby od všech zainteresovaných stran se nám také velmi dobře daří utvářet místo pro setkávání se v rámci mezinárodní komunity učitelů stejně jako zahraničních rodin žijících v Olomouci.

Nejlépe se však se školou seznámíte, když si její atmosféru přijdete sami vyzkoušet. Máte-li zájem o komentovanou prohlídku školy nebo o den na zkoušku, vždy se Vám i Vaší rodině budeme maximálně věnovat a dáme Vám prostor poznat školu zblízka.

Jsme si jisti, že s námi pak budete souhlasit, že International School Olomouc je opravdu jedinečná svým zaměřením a profesionálním přístupem k výchově a vzdělávání, a že naše škola je místem, kde každé dítě velmi dobře známe, kde si dětí a žáků opravdu ceníme a kde je podněcujeme k dosažení úspěchu.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás můžete samozřejmě kontaktovat e-mailem na info@ischool.cz nebo telefonicky 585 754 880.

Petr & Markéta

Jak se lišíme od běžné české základní školy?

Zobrazit rozdíly

Filosofie školy

Naučíme Vaše děti číst, psát i počítat. Jejich angličtina bude po absolvování iSchool jejich druhým mateřským jazykem. (brilantní, dokonalá...)

Motivace k samostatnosti a individuální přístup je třešničkou na pomyslném dortu.