iSchool je soukromá britská mateřská a základní škola působící v Olomouci

Vědecká učebna iSchool je registrována u britského ministerstva školství jako britská zahraniční škola. Britské ministerstvo školství udělilo škole akreditaci na základě zpráv z hloubkové inspekce ze strany ISI (Inspektorát soukromých škol). Na základě splnění kritérií kontrolovaných inspekcí je škola také plnohodnotným akreditovaným členem mezinárodní organizace COBIS (Rada britských mezinárodních škol), která mimo jiné dohlíží na kvalitu britských zahraničních škol působících v řadě zemí světa. Mimo právní stránku je škola jako Cambridge International School dále držitelem licence pro výuku podle programu Cambridge Primary a Cambridge Secondary 1. iSchool je zároveň hrdým členem International Primary Curriculum.

Mateřská škola provozuje svou činnost jako škola zařazená do rejstříku škol v ČR. Základní škola z pohledu českého systému provozuje svou činnost na základě povolení ministerstva školství o plnění povinné školní docházky v zahraniční škole na území ČR, viz. par 38 z.č. 561/2004 Sb.

Mám zájem přihlásit své dítě.

Chci přihlásit dítě

Filosofie školy

Naučíme Vaše děti číst, psát i počítat. Jejich angličtina bude po absolvování iSchool jejich druhým mateřským jazykem. (brilantní, dokonalá...)

Motivace k samostatnosti a individuální přístup je třešničkou na pomyslném dortu.