iSchool je soukromá britská mateřská a základní škola působící v Olomouci

V dětské skupině nabízíme různé formy docházky. Školní rok dělíme na tři trimestry. První trimestr začíná v září a trvá do Vánoc. Druhý od Vánoc do Velikonoc a třetí vždy od Velikonoc do konce června.

TRIMESTR - celodenní nebo půldenní docházka

Pokud jste pracovně vytíženi, můžete zvolit celodenní (min. 6 hodin) nebo naopak půldenní (min. 3hod) program na celý trimestr. V rámci celodenního programu získá Vaše dítě kompletní péči a spoustu nových zážitků. Celodenní program je vhodný pro děti od 2 let.

Celodenní program

Cena za celodenní program 30 000 Kč / trimestr
Rozvojový Poplatek 5 000 Kč / trimestr

Půldenní program

Cena za půldenní program 21 000 Kč / trimestr
Rozvojový Poplatek 3 000 Kč / trimestr

MĚSÍC - celodenní nebo půldenní péče

Pokud Vaše dítě ještě nedosáhlo věku dvou let, nabízíme Vám flexibilní docházku a program péče o Vaše dítě. Na tomto programu je skvělé to, že na konci měsíce zaplatíte pouze za počet denních (min. 6 hodin) nebo půldenních (min. 3 hodiny) návštěv, které jste během měsíce využili.

Program na celý měsíc je limitován pouze kapacitou. Pro zajištění volného místa pro Vaše dítě na celý den či půlden nás prosím kontaktujte alespoň jeden den před požadovaným termínem. Jsme tady pro Vás a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Cena

Jeden samostatný den v měsíci 550 Kč
Samostatný půlden v měsíci 330 Kč

Rozvojový Poplatek

Náklady a investice za účelem průběžného rozvoje kvality programu jsou výraznou položkou rozpočtu školy. Za účelem zajištění rozvoje kvality a konkurence-schopnosti škola účtuje rozvojový poplatek na každé období pro zajištění licencí k programu IEYC, Cambridge International School licence a náklady spojené s akreditačním procesem a pravidelným dohledem ze strany britské inspekce.

Finanční Stipendium

Škola má svůj program finanční podpory, kterou uděluje na základě dodání a posouzení kompletního a dostatečného prohlášení o rodinných příjmech a rodinné finanční situaci doložené odpovídajícími doklady, které prokazují informace uvedené v prohlášení.

Prázdninový Klub

Pro naše nejmladší studenty nabízíme prázdninový klub v první polovině Července, který dává dětem příležitost strávit více času s dalšími studenty v hravém a přátelském prostředí naší školy.

Mám zájem přihlásit své dítě.

Chci přihlásit dítě

Filosofie školy

Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce ...
... R. Fulghum

...a my děláme všechno proto, aby se u nás i ty nejmenší děti cítily šťastné.