iSchool je soukromá britská mateřská a základní škola působící v Olomouci

Podařilo se nám nastavit základní systém pro distanční výuku. Věříme, že tento systém a jeho průběžné zlepšování Vám i Vašim dětem pomůže realizovat plnohodnotnou výuku na dálku v této složité situaci. Připravil jsem pro Vás krátké informační video o distančním vzdělávání, které doporučuji shlédnout. V příloze pak zasíláme českou i anglickou verzi řádu pro distanční vzdělávání, ve kterém naleznete podrobnější informace.

Zadruhé, pro kvalitní výuku je nutné rychle začít správně a efektivně používat novou službu od Googlu s názvem Google Classroom. Tuto službu jsme zvolili jako hlavní nástroj komunikace mezi žáky a učitelem a budeme jej používat pro řízení a organizaci vzdělávacího obsahu. Zde můžete také shlédnout instruktážní video jak používat Google Classroom a především jak odevzdávat úkoly a práci zpět učiteli. Video je pro rodiče i žáky.

Třídní učitelé se s Vámi spojí ohledně přístupů do této nové služby pro žáky od Y1 do Y4. Starší žáci mohou použít stávající Google účty. Dále obdržíte nový rozvrh, ve kterém budou mít Vaše děti stanoveny pevné časy pro výuku s učitelem.

Předpokládáme, že během příštího týdne budeme systém dále vylepšovat a budeme proto vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu. Věřím, že se nám společně podaří omezit dopady této situace na děti a jajich výuku.

Zde je příloha řád distančního vzdělávání:

Proč přihlásit své dítě do iSchool?

Získá perfektní znalost anglického jazyka.

Vyroste z něj světoobčan se širokým rozhledem i mimo lokální témata.

V iSchool klademe důraz na rozvoj osobnosti.

Rozvíjíme dovednosti dětí, nejen memorování.

Máme individuální přístup a schopnost motivovat ke zlepšování.

Vaše dítě se bude do školy konečně těšit.

Filosofie školy

Nekupujete si úspěch, platíte za to, že škola důrazně sleduje cíl dobře vzdělat vaše děti a dokáže je motivovat k vyššímu výkonu.

Nejsme výběrová škola. Věříme, že každý může být úspěšný.

25. 5. 2020

Vratky za DUBEN!

Více info
11. 5. 2020

V pondělí 25. 5. zpět do školy!

Více info
7. 5. 2020

Otevíráme školku!

Více info
1. 5. 2020

Vratky na školném

Více info
Všechny aktuality