iSchool je soukromá britská mateřská a základní škola působící v Olomouci

Prostředí tělocvičny jsme připravili pro akci hodnou královny!

autor Freya Swain

Letošní slavnostní večeři jsme si velmi užili a oslavili jsme tak úspěchy našich žáků v uplynulém školním roce. Událost se uskutečnila v pátek 14. června a děti i učitelé se sešli, aby společně oslavili školní úspěchy. Rozdali jsme ocenění za příkladné chování, načež se místnost zaplnila zlatými poháry, které zářily na bohatě prostřených stolech. Byla to akce vhodná pro královnu! Zejména hudební vystoupení žáků druhého stupně, kteří se pod vedením paní učitelky Ladislavy naučili základy na ukulele, udělalo na všechny velký dojem. Slyšet jsme mohli i písně jako Let it be nebo We will rock you. Všichni tleskali do rytmu a zpívali (včetně učitelů).

Rozdala se také individuální ocenění, včetně toho pro paní Jitku Green za její pomoc a oddanost škole, stejně tak pro Lauru Sanctis z Y10 za excelentní studijní výsledky a pro Leylu Bacik za vzorné chování. Večer vyvrcholil oznámením letošního vítěze Školního poháru - zlato brala opět kolej Matildas, která ukázala, že se s její silou musí počítat!

Proč přihlásit své dítě do iSchool?

Získá perfektní znalost anglického jazyka.

Vyroste z něj světoobčan se širokým rozhledem i mimo lokální témata.

V iSchool klademe důraz na rozvoj osobnosti.

Rozvíjíme dovednosti dětí, nejen memorování.

Máme individuální přístup a schopnost motivovat ke zlepšování.

Vaše dítě se bude do školy konečně těšit.

Filosofie školy

Nekupujete si úspěch, platíte za to, že škola důrazně sleduje cíl dobře vzdělat vaše děti a dokáže je motivovat k vyššímu výkonu.

Nejsme výběrová škola. Věříme, že každý může být úspěšný.